Home
Home » Health & Fitness » Môj Kompas
Môj Kompas Apk

Môj Kompas 1.0.1 APKs

  • Version: 1.0.1
  • File size: 17.27MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: sk.bluelemons.kompas
  • Developer: Blue Lemons s.r.o.
  • Updated: May 31, 2023
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
The description of Môj Kompas

Here we provide Môj Kompas 1.0.1 APKs file for Android 4.0+ and above. Môj Kompas app is listed in the Health & Fitness category of the app store. This is the latest and greatest version of Môj Kompas (sk.bluelemons.kompas). It's easy to download and install to your mobile phone. Download the app using your favorite browser and click install to install it, don't forget to allow installation of apps from unknown sources. We provide direct download links with high download speed. Please note that we only share the original, free and pure apk installer for YouTube APK 17.33.42 without any modification.

All apps and games here are for home or personal use only. If any apk download violates your copyright please contact us. Môj Kompas is the property and trademark of the developer Blue Lemons s.r.o.. You can visit Blue Lemons s.r.o. website to know more about the company/developer who developed this app.

All versions of this app apk are available with us: 1.0.1. You can also download Môj Kompas apk and run it using popular android emulators.

Máš niekedy pocit, že je toho na teba priveľa, ale nevieš, čo s tým? Zareaguješ občas tak, že Ťa to mrzí, ale nevieš, ako z toho von? Čo keby existoval kompas, ktorý neukazuje svetové strany, ale naučí ťa cítiť sa lepšie v škole a aj doma?
Appka Kompas je tu práve na to! Vyznať sa vo svojich pocitoch a zvládať ich bezpečne je niekedy náročné pre každého a každú z nás. S Kompasom sa však naučíš, čo presne sa v tebe deje, otestuješ rôzne cvičenia a odtrackuješ si, čo ti pomáha cítiť sa lepšie. Nastav svoj Kompas správnym smerom! Pomáhame Ti pracovať s emóciami a tvoriť láskavé vzťahy.
Appka Kompas Ti pomôže:
vybrať si z vyše 40 rôznych cvičení, keď sa chceš práve cítiť inak, alebo lepšie reagovať na to, čo sa ti deje
rozoznať, ako sa cítiš, pomenovať svoje emócie a prepojiť ich s prácou s telom
sledovať, ako sa cítiš podľa toho kde a s kým práve si
využiť SOS, ak sa cítiš veľmi nepríjemne alebo máš pocit, že niečo nie je dlhodobo v poriadku