Home
Home » Music » Piano tiles Turk Pop Sarkilar
Piano tiles Turk Pop Sarkilar Apk

Piano tiles Turk Pop Sarkilar 15 APKs

  • Version: 15
  • File size: 78.99MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: com.pianotiles.kamel.Oyunu.MuzikOyunuOynaTurkce.TurkMuzik
  • Developer: Kam pro game
  • Updated: May 20, 2022
  • Price: Free
  • Rate 4.50 stars – based on 10 reviews
The description of Piano tiles Turk Pop Sarkilar

Here we provide Piano tiles Turk Pop Sarkilar 15 APKs file for Android 4.0+ and above. Piano tiles Turk Pop Sarkilar game is listed in the Music category of the app store. This is the latest and greatest version of Piano tiles Turk Pop Sarkilar (com.pianotiles.kamel.Oyunu.MuzikOyunuOynaTurkce.TurkMuzik). It's easy to download and install to your mobile phone. Download the app using your favorite browser and click install to install it, don't forget to allow installation of apps from unknown sources. We provide direct download links with high download speed. Please note that we only share the original, free and pure apk installer for YouTube APK 17.33.42 without any modification.

All apps and games here are for home or personal use only. If any apk download violates your copyright please contact us. Piano tiles Turk Pop Sarkilar is the property and trademark of the developer Kam pro game. You can visit Kam pro game website to know more about the company/developer who developed this game.

All versions of this game apk are available with us: 15. You can also download Piano tiles Turk Pop Sarkilar apk and run it using popular android emulators.

ŞİMDİ android cihazınızda en iyi Piano tiles Turkce Pop Sarkilar'ü oynayın! ÜCRETSİZ! siyah fayanslar veya beyaz fayanslar harika.

Hiç Beethoven, Chopin veya Mozart gibi profesyonel bir piyanist olmayı hayal ettiniz mi? Little Star, Canon veya Jingle Bells gibi klasik şarkıları piyanoda çalmayı hiç hayal ettiniz mi?

Artık Sihirli Piyano Fayansları ile hayaliniz gerçek olabilir! Piano tiles Turkce Pop Sarkilar, android'i kasıp kavuran en son hit piyano uygulamasıdır. Bu piyano uygulamasıyla bir çocuk bile gerçek bir piyano ustası gibi klasik şarkılar çalabilir. Öğrenmesi kolay ve oynaması inanılmaz eğlenceli! Piyano Müziği Fayansları ile cep telefonunuz sihirli bir piyano olur, siyah Magic Piano Fayanslarına dokunarak en sevdiğiniz şarkıları en iyi piyanistler gibi çalabilirsiniz!

NASIL OYNANIR:
Piano tiles Turkce Pop Sarkilar'ü oynamak çok kolaydır. Kural basit. Müziği çalmak için sürekli olarak siyah piyano döşemelerine dokunun. Beyaz fayanslara dikkat edin ve her şarkıyı tamamlamak için hiçbir siyah piyano fayansını kaçırmayın!

Özellikleri:
1. Harika grafikler ve ses efekti. Pahalı maundan yapılmış gerçek bir lüks klasik piyano çalıyormuş gibi hissedeceksiniz.
2. Yüksek kaliteli piyano müziği müzikleri. Mozart'tan Beethoven'a geniş bir piyano şarkısı koleksiyonu içerir
3. Hit şarkılar: Little Star(Mozart), Jingle Bells, Canon, Fur Elise(Beethoven)
4. Oynaması basit, ustalaşması zor. Bazı yüksek hızlı şarkılarda yalnızca siyah Sihirli Piyano Fayanslarına dokunmak gerçek bir meydan okuma olabilir!
5. Pürüzsüz oyun deneyimi. Cep telefonunuzu gerçek ses efektleriyle sihirli bir piyanoya dönüştürmek için elimizden geleni yaptık.
6. Düzenli Güncellemeler! Herhangi bir hatayı düzeltmek ve her oyuncunun seveceği yeni harika özellikler bulmak için siyah Sihirli Piyano Fayanslarını sık sık güncelliyoruz.
7. Piyano şarkısının tamamını çaldıktan sonra, hızlı oynat düğmesine dokunarak doğrudan SONSUZ moda girebilirsiniz.
8. En sevdiğiniz piyano şarkılarını kaydedebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkılara ve son zamanlarda çalınan şarkılara kolayca erişebilirsiniz.

Piano tiles Turkce Pop Sarkilar'ü şimdi indirin ve reaksiyon hızınızı ve müzik becerinizi geliştirirken sonsuza kadar ÜCRETSİZ oynayın! En iyi müzik çalar ol!