Home
Home » Tools » VPN PRO BLUE KEY
VPN PRO BLUE KEY Apk

VPN PRO BLUE KEY 10.0 APK

  • Version: 10.0
  • File size: 15.00MB
  • Requires: Android 4.4+
  • Package Name: com.konakgames.vpnpro
  • Developer: konak
  • Updated: October 08, 2019
  • Price: Free
  • Rate 4.80 stars – based on 90 reviews
The description of VPN PRO BLUE KEY

Here we provide VPN PRO BLUE KEY 10.0 APK file for Android 4.0+ and above. VPN PRO BLUE KEY app is listed in the Tools category of the app store. This is the latest and greatest version of VPN PRO BLUE KEY (com.konakgames.vpnpro). It's easy to download and install to your mobile phone. Download the app using your favorite browser and click install to install it, don't forget to allow installation of apps from unknown sources. We provide direct download links with high download speed. Please note that we only share the original, free and pure apk installer for YouTube APK 17.33.42 without any modification.

All apps and games here are for home or personal use only. If any apk download violates your copyright please contact us. VPN PRO BLUE KEY is the property and trademark of the developer konak. You can visit konak website to know more about the company/developer who developed this app.

All versions of this app apk are available with us: 10.0. You can also download VPN PRO BLUE KEY apk and run it using popular android emulators.

VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. Aynı zamanda ülkenizdeki yasaklı sitelere, kısıtlanmış sitelere veya IP’lere yine VPN sayesinde bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda VPN sistemi gönderdiğiniz, aldığınız tüm verileri kendisi şifrelediğinden 3. şahısların ne yaptığınızı görmesine izin vermeyen bir güvenlik sistemi olarakda kullanılabilir.

VPN Ne İçin Kullanılır ?
1.)Kısıtlı ve Yasaklı Sitelere Giriş

Bildiğiniz üzere geçmiş zamanlarda Youtube, Twitter gibi yüksek trafiğe sahip legal sitelerin bile yasaklandığını gördük. Özellikle bu durumlarda insanlar VPN programlarını, hizmetlerine büyük ölçüde ihtiyaç duyuyor. VPN sizin adresinizi başka bir ülkede gibi göstererek ve verileri şifreleyerek gönderdiğinden herhangi bir yasaklama veya kısıtlamaya uğramadan bağlanmanızı sağlıyor.

2.) Dosya indirmek

Yasaklı sitelere girip dosya indirebilirsiniz.

3.)İş veya okul ağına ulaşmak

Uzaktan yapılan işlerin çoğunda güvenlik açısından şirketin size verdiği adreslere bağlantı yapılması istenir. Aynı şekilde okul ağının yönetimi içinde VPN ile bağlantı yapmanız önemlidir.

4.)Her Türlü Gizlilik ve Güvenlik

İnternet kullanımınızda güvenlik önemli bir unsurdur. Özellikle banka bilgileriniz gibi önemli bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmemesi için VPN programlarını tercih edebilirsiniz. Bu programlar sayesinde verileriniz şifreleneceğinden kötü niyetli kişiler bilgilerinize kolayca erişemeyecektir.

BLUE KEY VPN sayesinde GİZLİLİĞİNİZİ koruyun.
BLUE KEY VPN bi Android uygulamasıdır.