Home
Home » Role Playing » Červený Trpaslík hra
Červený Trpaslík hra Apk

Červený Trpaslík hra 3.3 APK

  • Version: 3.3
  • File size: 3.32MB
  • Requires: Android 2.1+
  • Package Name: appinventor.ai_ondraaudy.RD2
  • Developer: FiftyFive's Development
  • Updated: June 21, 2021
  • Price: Free
  • Rate 4.40 stars – based on 7 reviews
The description of Červený Trpaslík hra

Here we provide Červený Trpaslík hra 3.3 APK file for Android 4.0+ and above. Červený Trpaslík hra game is listed in the Role Playing category of the app store. This is the latest and greatest version of Červený Trpaslík hra (appinventor.ai_ondraaudy.RD2). It's easy to download and install to your mobile phone. Download the app using your favorite browser and click install to install it, don't forget to allow installation of apps from unknown sources. We provide direct download links with high download speed. Please note that we only share the original, free and pure apk installer for YouTube APK 17.33.42 without any modification.

All apps and games here are for home or personal use only. If any apk download violates your copyright please contact us. Červený Trpaslík hra is the property and trademark of the developer FiftyFive's Development. You can visit FiftyFive's Development website to know more about the company/developer who developed this game.

All versions of this game apk are available with us: 3.3. You can also download Červený Trpaslík hra apk and run it using popular android emulators.

„Ve hře se stylizujete do role zaměstance Jupiterské důlní společnosti a s Kosmikem vylétáváte ze své mateřské lodi – Červeného trpaslíka do širého vesmíru. Zde těžíte plutonium na asteroidech nebo bojujete se zákeřnými replikanty, ale i s ostatními hráči, kteří se nacházejí na stejném místě jako vy. Do hry přibyl i příběh, který je rozdělen do kapitol, dostupných po dosažení určitého levelu.“ - Edna.cz

Pokud si chcete zahrát na větší obrazovce počítače a nebo vám hra na telefon nejde nainstalovat, či nefunguje, je možné si ji zahrát na https://rd.funsite.cz/